• tr
  • en
  • fr

Yüksek güvenlik için kullanılan sabit bariyerler kamuya açık alanlardaki yüksek güvenlik ihtiyacı olan hassas alanlar için geliştirilmiş özel ürünlerdir. Bu ürünlerin beklenen verimi sağlamaları için 14 mm kalınlığında paslanmaz çelik gövdelerinin içine beton doldurularak ürün daha mukavemetli ve güçlü hale getirilir.

Yaya trafiğini engellemeden, bulundukları yerin kullanım alanlarını daraltmadan, güvenliği sağlayan ve dekoratif anlamda bulundukları yere değer katan özel malzemelerdir. Prestijli yapılarda tercih edilirler ve bu yapılar için güvenliği sağlamaları yanında estetik ihtiyaca da cevap verecek niteliktedirler.

Yüksek Güvenlik Sabit Bariyer Üretimi

Olası bir hasar görme durumunda, bariyerin eski haline getirilmesinin kısa sürede ve kolaylıkla olabilmesi için duba kısmı modüler olarak imal edilebilmektedir. İsteğe göre sıcak daldırma galvaniz üzeri CR304 paslanmaz çelik, isteğe göre elektrostatik boya kaplamalı olarak imal edilebilir.

Bariyerin üst bölümü duba gövdesinin içine gerekli durumlarda beton doldurulabilmesi için modüler kapaklı olarak üretilmektedir.

Kare ve yuvarlak flanş imalatı yapılabilmektedir. Betona gömülecek kanatlarda da adet ve şekil değişikliği yapılabilmektedir.

Ürün Fotoğrafları 

Yüksek Güvenlik Sabit Bariyer Teknik Özellikler

Çalışma Sürekliliği %100
Darbe Dayanımı K12 yüksek güvenlik
Paket Ölçüleri 1000 x 600 x 600 mm
Ortalama Paket Ağırlığı 250 kg
Emniyet Sistemi Reflektif bant
Bariyer Kapak Beton doldurulabilsin diye modüler
Gövde ST44 çelik, 1000x220x12 mm (modüler imal edilebilir)
Kaplama Sıcak daldırma galvaniz üzeri CR304 paslanmaz çelik, isteğe göre elektrostatik boya kaplamalı olarak imal edilebilir
Montaj Yere beton montajlı
Garanti Süresi 2 yıl

Ürün Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir.

Hizmet Alanımız

Başta İstanbul, Büyük Çekmece, Beylikdüzü, Silivri olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz diğer bariyer ürünlerimiz için Stop Bariyer adresine ya da çalışmalarımıza ait video görüntülerine ulaşmak için StopGrup Youtube adresine geçiş yapabilirsiniz. Her zaman bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.