• tr
  • en
  • fr

Double Panel Çit

Double Panel Çit hatıl beton veya taş duvar üzerine yapılan uygulamalarda istenilen ebat ve yükseklikte flanşlı taşıyıcı direkler kullanılır. Direklerin mevcut zemine monte edilmesinde çelik gömlekli vidalar kullanılır. Direk sayısı panel yüksekliğine ve duvarda olan basamaklar arasındaki mesafeye göre belirlenmelidir. Taşıyıcı direklerin servis ömürlerinin panellerle paralel olabilmesi için, kaplamalarının sıcak daldırma galvaniz üzeri elektrostatik fırın boya olması gerekir.

Betonarme Duvar Üzerine Panel Çit Uygulaması

Hazır beton duvar üzerine yapılan uygulamalarda istenilen ebat ve yükseklikte flanşlı taşıyıcı direkler kullanılır. Direklerin mevcut zemine monte edilmesinde çelik gömlekli vidalar kullanılır. Direk sayısı panel yüksekliğinde ve duvarda olan basamaklar arasındaki mesafeye göre belirlenmelidir. Taşıyıcı direklerin servis ömürlerinin panellerle paralel olabilmesi için, kaplamaların sıcak daldırma galvaniz üzeri elektrostatik fırın boya olması gerekir.

Toprak Zemin Üzerine Panel Çit Uygulaması

Toprak zemin üzerine yapılan uygulamalarda istenilen ebat ve yükseklikte düz taşıyıcı direkler kullanılır. Taşıyıcı direkler mevcut zemine açılmış çukurlara yerleştirilir ve bu çukurların içi çimento-kum karışımı harçlarla doldurulur. Harcın prizini almasıyla, direkler sabit hale gelir ve taşıma fonksiyonunu yerine getirebilir. Direklerin konulacağı çukurların derinliği, direklerin sayısı mevcut zeminin gevşek ya da sıkı olmasına ve diğer doğal durumlara göre belirlenmelidir. Taşıyıcı direklerin servis ömürlerinin panellerle paralel olabilmesi için, kaplamalarının sıcak daldırma galvaniz üzeri elektrostatik fırın boya olması gerekir.

Ürün Fotoğrafları ;

Ürün Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir.

Hizmet Alanımız

Başta İstanbul, Büyük Çekmece, Beylikdüzü, Silivri olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz çalışmalarımıza ait video görüntülerine ulaşmak için StopGrup Youtube adresine geçiş yapabilirsiniz. Her zaman bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.