Double Panel Çit

Avantajları

Çift Tel Avantajı

Yüksek rijidite sağlayan bu sistem sayesinde görsellikten çok, dayanım ve sağlamlığın ön planda tutulması gereken projelere çözüm sunulmaktadır.

Yüksek Güvenlik

Klasik görünümün yanısıra yüksek güvenlik çözümleri sunan bu çit sistemleri aynı zamanda spor sahaları içinde uygun bir çit sistemidir.

Uzun Ömür

Galvaniz kaplama sonrası tatbik edilen adelans arttırıcı özel uygulama üzeri polyester kaplama sayesinde maksimum ürün ömrü.

Tam Sistem Çözümü

Farklı yüksekliklerde paneller ve profilleri yardımıyla her projede ve zemin şartlarında kolaylıkla uygulanabilir.

 

Panel Sistemi

Panel Sistemi

Double Panel Çit Sistemi  2x8mm yatay ve 6mm dikey tellerden oluşan ağır tip panelçit sistemleridir. 200x50mm göz aralığında olan paneller 1030 ile 2030mm arasında değişen yüksekliklerde üretilmektedirler.

Renk Seçenekleri

Double Panel Çit Sistemlerin standart rengi RAL 6005 yeşil olup, RAL 9010 beyaz veya tüm RAL renklerinde sipariş üzerine üretilebilmektedir.

Kaplama Tekniği

Double Panel Çit ürünleri galvaniz teller kullanılarak üretilmektedir. Galvaniz teller ile üretilen paneller adelans arttırıcı özel uygulamanın ardından son olarak Polyester ile kaplanarak Stop Grup/Çit standartlarında yüksek dayanıma sahip hale getirilir.

Profil ve Bağlantı Sistemi

Double Panel Çit sistemlerinde 60x60x1.5mm kutu profil sistemi kullanılmaktadır.

Ürün Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir.

Hizmet Alanımız

Başta İstanbul, Büyük Çekmece, Beylikdüzü, Silivri olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz çalışmalarımıza ait video görüntülerine ulaşmak için StopGrup Youtube adresine geçiş yapabilirsiniz. Her zaman bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Double Panel Çit sistemleri profesyonel uygulamacılar tarafından özellikle yüksek rijidite ve spor alanlarının çevresi için tavsiye edilir.