• tr
  • en
  • fr

Kat Tabliyesi ve Güvenlik Panelleri inşaat faaliyetleri, 29 Mart 2013 Tarih ve 28602 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN TEHLİKE SINIFLARI LİSTESİ TEBLİĞİ’ne göre F grubunda 41-42-43 sıralamasında, tehlikeli ve çok tehlikeli işler sınıfında yer almaktadır.

Tedbirin tedaviden her zaman için daha ekonomik, daha kolay, daha konforlu ve daha pratik olduğunun bilinciyle, inşaat sahalarında kritik noktalara düşmeyi önleyecek bariyerler geliştirerek sektörümüz için önemli çözümler sunuyoruz. Kat Tabliyesi Sonları İçin Güvenlik Çitleri Kaba inşaat aşamasında kat tabliyelerinin sonlarına monte edilen bariyerlerimiz taşıyıcı direkler ve koruma bariyerleri olmak üzere iki önemli unsurdan oluşur. Zemine sabitlenen direkler üzerine kolayca yerleştirilebilen paneller sayesinde bu alanlarda düşme tehlikesinin önüne geçilmektedir. Kolay, pratik ve güvenli yapısıyla çalışanlar için güvenli ortamlar oluşturulur.

Teknik Yapısı -Tüm sistem malzemeleri her alan için kolayca uygulanabilecek şekildedir. Kat Tabliyesi ve Güvenlik Panelleri Kilitleme ve ankraj detayları sağlam ve güvenli olması yanında kolay ve pratik şekilde uygulanabilir.

Kat Tabliyesi ve Güvenlik Panelleri kullanım Avantajları -Kurulması ve sökülmesinde kolay olduğu için zaman tasarrufu sağlar. -Kullanım ihtiyacı sona eren yerlerden, ihtiyaç duyulan başka bir alana kolayca transfer edilebilir. -Uzun servis ömrü ve sağlam yapısı sayesinde, bir kereden fazla kullanım imkanı vardır.

Ekonomik Faydaları – İşveren ve yüklenici açısından güvenli bir çalışma ortamı sağlanır. -Kaygı ve endişeden uzak çalışma ortamı sayesinde iş verimliliği ve kalitesi artar. -Prestijli bir ürün olması nedeniyle, kullanıcı firma imajı olumlu yönde etkilenir.

Asansör Kapısı ve Galeri Boşlukları İçin Güvenlik Bariyerleri İnşaat faaliyetleri devam ederken yapım aşamasında oluşan asansör kapı boşlukları, tesisat için bırakılan boşluklar ve merdiven boşlukları iş kazası açısından en kritik yerlerdir. Bu boşluklar genellikle inşaatların iç kısımlarında yer aldığı için ışık alma ve aydınlatma açısından sorunlu alanlardır. Bu ve benzeri bir çok özellikten dolayı bu kısımlar için özel detaylar ve malzemeler geliştirilmiştir. Bu ve benzeri bir çok özellikten dolayı, söz konusu kritik alanlarda olası iş kazalarını engellemek için pratik uygulamalı, ekonomik ve sağlam güvenlik panellerimizle uygulamacılar için önemli çözümler sunuyoruz. Güvenlik açısından hiçbir önemi ve değeri olmayan uygulamalar neticesinde ne yazık ki bir çok geri dönüşü imkansız olumsuzluklar yaşanmıştır. Tüm bunlardan ders alarak geliştirdiğimiz ürünlerimizle, gerek işverenler gerekse çalışanlar açısından hayatı olmadan önce engelleyen çözümler sunuyoruz. Güvenlik açısından hiçbir önemi ve değeri olmayan uygulamalar neticesinde ne yazık ki bir çok geri dönüşü imkansız olumsuzluklar yaşanmıştır. Tüm bunlardan ders alarak geliştirdiğimiz ürünlerimizle, gerek işverenler gerekse çalışanlar açısından hatayı olmadan önce engelleyen çözümler sunuyoruz. Asansör kapı boşlukları ve tesisat galeri boşlukları için özel olarak geliştirdiğimiz güvenlik bariyerleriyle bu alanlarda yaşanacak iş kazalarını sıfır seviyesine indiriyoruz. Boşluk bariyeri ürünümüz kolay uygulanma özelliği, güvenli detay malzemeleri ve güçlü yapısıyla bu alanlarda sorunsuz çözümler için geliştirilmiştir.

Ürün Fotoğrafları 

Ürün Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir.

Hizmet Alanımız

Başta İstanbul, Büyük Çekmece, Beylikdüzü, Silivri olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz çalışmalarımıza ait video görüntülerine ulaşmak için StopGrup Youtube adresine geçiş yapabilirsiniz. Her zaman bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.