• tr
  • en
  • fr

Merdiven Korkulukları

Merdiven korkulukları merdiven basamakları ve boşlukları inşa edildikleri andan itibaren yapının ömrü boyunca kullanılan alanlardır. Bizim faaliyet alanımızla ilgili geliştirdiğimiz ürünler, bu alanlarda kaba inşaat aşamasında kullanılmaya yönelik ürünlerdir. Bu malzemeler zemine mekanik ankraj veya mengene ile sabitlenmiş direklere bağlanan özel profillerden oluşur.

Merdiven güvenlik profillerimiz, merdivenlerin inşa aşamasında dekoratif korkulukların yapım aşamasına gelinene karar kullanabilecek malzemelerdir. Bu özelliği nedeniyle uzun ömürlü ve sağlam yapıdadırlar. Sıcak daldırma galvaniz kaplamaları ile defalarca kullanabilirler.

Merdiven alanlarında yapılan standart uygulamaların yanında, yapının özel durumuna göre de şekillenebilen esnek uygulama özelliğine sahiptir.Güçlü bağlantı elemanları ve detay çözüm malzemeleri ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek teknik çözüm ürünleridir.

Ürün Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir.

Hizmet Alanımız

Başta İstanbul, Büyük Çekmece, Beylikdüzü, Silivri olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz çalışmalarımıza ait video görüntülerine ulaşmak için StopGrup Youtube adresine geçiş yapabilirsiniz. Her zaman bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.