• tr
  • en
  • fr

Panel çit kullanılan bina çerçevelerine, boş arsa etraflarına ya da ihtiyaç duyulan arazi kenarlarına, yaya ve araç girişini engellemek için imal edilmiş yapı elemanlarıdır. Kontrol altına almak amacıyla zeminin durumuna göre belirlenen taşıyıcı direklere birleştirilerek sabitlenmektedir. Dış mekan etkilerine dayanacak nitelikte boya ile kaplanan özel nitelikte tellerden imal edilmiştir.

Panel çitler, ihtiyaca göre şekillendirilebilen yapılarıyla, her türlü konut, site çevresi, müstakil binalar, sanayi tesisleri, sanayi tesisi içi bölme kısımları, makine koruma ve iş güvenliği bölmeleri, spor alanları, sosyal tesisler, askeri alanlar, hava alanları, boş arsa çevreleri, çiftlik çevreleri, milli park sınırlandırma alanları, vb gibi bir çok alanda kullanılan teknik malzemelerdir. Panel çitler caydırıcılık özellikleri yanında, estetik yapıları sayesinde dekoratif olarak da ihtiyaca cevap veren ürünlerdir. Uygulandıkları alanın korunması yanında, diğer binalar veya tesisler için de görüntü kirliliği oluşturmazlar. Çevre uyumlu renk ve biçimleriyle kullandıkları alanlar için prestij oluşturmalarıyla birlikte diğer yerlere de değer katan ürünlerdir.

İstenilen evsafta uygulamalara imkan verebilmek için farklı yüksekliklerde, standart uzunlukta, elek aralığı ve tel kalınlığı standart ölçülerde olan ancak kaplama malzemesi ihtiyaca göre değişkenlik arz eden çitleridir.

Ürün Fotoğrafları ;