• tr
  • en
  • fr

Servis Kapıları genellikle küçük ölçekli yapılarda, özel binalarda, araç ve yaya trafiğinin az olduğu yerlerde ve boş arazilerin giriş bölümlerinde tercih edilen kapı çeşididir. Bu kapılar genellikle manuel olarak idare edilen sistemde üretilmektedir ancak; istendiğinde uzaktan kumandalı olarak da yapılabilirler.

Hem kanatlı hem de kayar kapıların imalat ve montajında kullanılan tüm aksesuarlar, motor ve ekipmanları uzun servis ömrü verecek nitelikte olmalıdır. Sürekli kullanıma hazır olmaları açısından gerek mekanik gerekse elektromekanik sistemleri kalite ve teknik yapıları itibariyle doğru malzemelerden seçilmelidir.

Tüm uygulamalarımızda teknik yapısı ve kullanım avantajları açısından kendini bir çok projede olumlu yönde ispat etmiş kaliteli teknik malzemelerimizle müşterilerimize hizmet üretmekteyiz. Yaptığımız her uygulamaya öncelikle kendi prestijimiz olarak bakıyoruz. Uzun servis ömürlü ve estetik malzemelerimizi doğru uygulamalarla destekleyerek müşterimizi memnun edecek teknik çözümler sunuyoruz.

Dış çerçevesi istenilen ebatta profilden yapılan ve bu çerçeve içine panel çit kaynatılarak imal edilen küçük ebatlı kapı çeşididir. Servis kapıları, geniş açıklıklar için yapılmış kanatlı veya raylı ana kapıyı meşgul etmeden, yaya geçişine imkan vermek için tercih edilmelerinin yanında bireysel ve küçük çaplı ihtiyaçlar için de tercih edilen kapı çeşididir.

Standart Panel Çit Kapı Ölçüleri
Tek kanatlı Servis Kapıları

Kapı Genişliği (mm) Kapı Yüksekliği (mm)
1000 1000
1000 1200
1000 1500
1000 1700
1000 2000

Ürün Fotoğrafları ;

Ürün Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir.

Hizmet Alanımız

Başta İstanbul, Büyük Çekmece, Beylikdüzü, Silivri olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz çalışmalarımıza ait video görüntülerine ulaşmak için StopGrup Youtube adresine geçiş yapabilirsiniz. Her zaman bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.